Elérhetőségek

GOSZA Higiénia és Takarítás

Cím: 9700 Szombathely,
Vörösmarty u. 31/D.
Telefon:
+36-30/2474-692
+36-30/9466-116
info@gosza.hu

Állásajánlat

Gosza Vállalkozás takarítási csoportvezető munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

- Munkahelyeken történő tisztítószerek, eszközök szétosztása

A létesítmények folyamatos, magas minőségű tisztaságának biztosítása

-  Munkavállalók ellenőrzése

- Napi feladatok koordinálása

- Kapcsolattartás az iroda, raktár és a helyszínek között

- Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

- Szükség esetén munkatárs helyettesítése

Elvárások:

- 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

- "B" kategóriás vezetői engedély és gyakorlat

- Önálló munkavégzés és hatékony, gyors problémamegoldás

- Kiváló kommunikációs készség

- Ügyfél-orientáltság

- Konfliktuskezelés

- Rugalmas munkaidő vállalása

Előnyben részesül:

- Középfokú végzettség

Műszaki beállítottság, gépismeret,

- Tisztítás-technológiai OKJ-s képzés

-  2 éves szakmában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni:  takaritas9700@gmail.com címen fényképes önéletrajz, motivációs levél kíséretében, bérigény megjelölésével.

GOSZA Higiénia és Takarítás - Magyar